Ana / Gizlilik

Gizlilik

Gizlilik anlayışımız

Aşağıdaki beyan, mizraksizilmihal.com sitesini kullanırken hakkınızda edindiğimiz kişisel bilgilere yönelik anlayışımızı açıklamaktadır.

Zaman zaman, sitedeki bazı hizmetlere ulaşmak ya da bu hizmetlerden yararlanmak için kendinizle ilgili kişisel bilgileri göndermeniz istenebilir. (İsim, email adresi vs.)

Bırakılan boşluklara bilgilerinizi işleyerek, bu siteyi yayında tutan Linkfinity ve mizraksizilmihal.com sitesinin talep ettiğiniz hizmetleri sunmasına imkan sağlıyorsunuz.

Linkfinity, halihazırdaki mevzuat uyarınca hareket edecek ve internette geçerli olan en iyi uygulamaları sunmaya çalışacaktır.

Kişisel bilgilerin kullanımı ve saklanması

Mizraksizilmihal.com sitesine kişisel bilgilerinizi ilettiğinizde bu verileri nasıl kullanabileceğimiz konusunda size karşı bazı yasal yükümlülükler altına giriyoruz.

Bu bilgileri adil biçimde derlememiz, yani bu bilgileri nasıl kullanacağımızı açıklamamız ve size bu bilgiyi başkalarına sunmak gibi bir düşüncemiz olup olmadığını bildirmemiz gerekmektedir.

Genellikle, bu siteye verdiğiniz bilgiler sadece bu site ve yöneticileri tarafından kullanılır. Yasal bir nedenle bu bilgiyi açıklamamıza izin verilmedikçe ya da buna mecbur kalmadıkça, önceden rızanız alınmadan bilgilerinizin dışa aktarılması ya da paylaşılması asla söz konusu değildir.

Ancak LINKFINITY sitelerinden herhangi birine taciz niteliğinde ya da uygunsuz içeriği olan mesajlar göndermeniz ve LINKFINITY’nin bunu ciddi ve tekrarlanan bir davranış olarak kabul etmesi halinde LINKFINITY bu davranışı önlemek üzere elindeki bilgileri kullanabilir.

Bu amaçla işvereniniz, okulunuz ya da e-mail servis sağlayıcınız gibi ilgili üçüncü taraflara içerik ve davranışlarınız hakkında bilgi verilebilir.

Eğer yaşınız 16 veya altındaysa, LINKFINITY web sitesine bilgilerinizi iletmeden önce lütfen ebeveyn veya velinizden önceden izin alın.

Bu izin alınmadan kullanıcıların bize kişisel bilgilerini göndermesine izin verilmemektedir.